KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275026

nr 1227 5026

H Östeberg, Kust, signerad. Olja på duk, 23x29

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 januari 2019
kl 18:14:27